Aktualności

Znamy Mistrza i Mistrzynię 2018 Zespołu Szkół Morskich w Darłowie w siłowaniu na rękę!

12 stycznia 2018r. w Zespole szkół Morskich w Darłowie odbyły się II Pirackie Rozgrywki Armwrestlingu organizowane przez Zespół Szkół Morskich w Darłowie i Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM ze Sławna.

Piracki Armwrestling 2018 w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

USKG GROM posiada własny magazyn broni!

Z przyjemnością informujemy, że USKS GROM uruchomił magazyn broni.

Fotorelacja ze Sławieńskich Zawodów Paintballowych z 23.09.2017r.

W dniu 23-go września 2017r. odbyły się Sławieńskie Zadowy Paintballowe zorganizowane przez Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM ze Sławna. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.

Paintball - nowa sekcja w USKS GROM

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Zarządu USKS GROM z dn. 23.09.2017 powstała sekcja paintballowa do której nabór rozpoczyna się z dniem powstania.

Zapraszamy na Sławieńskie Zawody Paintballowe

Zapraszamy na Sławieńskie Zawody Painballowe organizowane przez Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM ze Sławna. Zawody odbędą 23.09.2017 się na Stadionie Miejskim przy Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie w godzinach od 13 do 17:30.

Napisali o nas w Obserwatorze Lokalnym

Z przyjemnością informujemy, że w dn. 12. 07.2017 ukazał się Obserwator Lokalny, w którym znalazła się relacja z udziału zawodnika USKS GROM, Zbigniewa Strzeleckiego w Mistrzostwach Europy Federacji GPC w trójboju siłowym, wyciskaniu leżąc, przysiadzie i martwym ciągu.

Już wkrótce powstanie sekcja paintballowa!

Z przyjemnością informujemy, że Klub, jako opiekun grupy nieformalnej, otrzyma dofinansowanie w wysokości 3000zł do projektu "Aktywizacja sportowa mieszkańców powiatu sławieńskiego poprzez painball" złożonego w ramach Programu Społecznik.

Napisali o nas w Obserwatorze Lokalnym

Z przyjemnością informujemy, że w dn. 05.07.2017 ukazał się Obserwator Lokalny, w którym znalazła się relacja z Rodzinnych Zawodów Strzeleckich organizowanych przez USKS GROM.

Fotorelacja z Rodzinnych Zawodów Strzeleckich USKS GROM 2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Rodzinnych Zawodów Strzeleckich USKS GROM, które odbyły sie 25-go lipca 2017r. na sali sportowej Gimnazjum Miejskiego Nr 1 w Sławnie.